Mall Grab, DJ Plead та Сор Envy випустили релізи в підтримку Австралії

January 10, 2020

Поки весь світ активно підтримує Австралію та збирає гроші на боротьбу з пожежею і ліквідацію її наслідків, австралійські артисти та лейбли теж не залишаються осторонь.

Вони випускають релізи і жертвують виручені кошти організаціям і благодійним фондам.
Серед тих, хто відгукнувся на критичну ситуацію - Mall Grab, DJ Plead, Cop Envey, Iota, Lou Karsh і Logic1000, а також такі лейбли — Pelvis, NLV Records, Salt Mines, Butter Sessions, Animals Dancing, Superconscious Records, Burning Rose і Pharmaceutical Audio. Останні пообіцяли пожертвувати сто відсотків прибутку від продажу своїх релізів на рахунки благодійних організацій.

 


«Це шалено засмучує мене. Я виставляю цей «EP» з чотирма невиданими треками, щоб хоча б якось допомогти. Адже зараз це єдине, що я можу зробити!», — пише Mall Grab у своєму Інстаграм.

 


На разі, допомогти Австралії свої внеском може кожен охочий. Це можна зробити на сайтах: NSW Rural Fire Service, RSPCA, South Australia Country Fire Service, Wires Wildlife Rescue, First Nations Communities, Victoria's Country Fire Authority і Red Cross.

Нагадаємо, що в Австралії не стихають масшатбні пожежі, які нанесли неабияку шкоду природі та населенню. За офіційними даними, в пожежах загинуло 25 людей і майже 500 мільйонів тварин.