«Oh Yes, Oh Yes» — автобіографія Карла Кокса

December 24, 2019

320 сторінок життя Карла Кокса побачать світ у 2020 році. Автобіографічна робота зібрала в собі історію розвитку та становлення легенди танцювальної музики, Карла Кокса, який до сих пір являється пульсом світової сцени.

 

Кокс подолав тернистий шлях від діджея на розігрівах невеликих вечірок до зірки світового масштабу. Він спробував себе у найрізноманітніших амплуа: музичний продюсер, керівник лейблу, радіодіджей і власник радіостанції.

 

 

«Oh Yes, Oh Yes» — саме таку назву отримає книга і не дивно, адже це фірмові слова Кокса, які він виголошує на кожному своєму виступі. Автобіографія вийде у рамках музичної серії White Rabbit від видавництва Orion. Збірка White Rabbit з’явиться у квітні 2020 року і буде налічувати такі роботи: «Great Liberation through Hearing» Річарда Рассела з XL Recording (14 травня), мемуари Кріса Франца з Talking Heads «Remain in Light» (11 червня), біографія Енні Найтінгейл, яка відзначає 50-річчя роботи на радіо, 30-річна історія Heavenly Recordings (6 серпня) і літопис рок-н-ролу гітариста Patti Smith Group Ленні Кея (3 вересня).

 

«Я шукав видавництво, яке зрозуміє, наскільки важливо для мене поділитися своєю історією і знаннями зі світом, — наголошував Карл. — White Rabbit розуміє і має особистий підхід, який необхідний для того, щоб я міг сповна поділитися подробицями свого життя на танцмайданчику та за його межами».

 

«Oh Yes, Oh Yes» доступна для предзамовлення у магазині Book Depository, але поки незрозуміло, хто допомагав писати та/або був редактором цієї автобіографії. Залишається тільки чекати!

 

Нагадаємо, що Карл Кокс відвідував Київ з виступом у 2008 році.