OSTROV Festival + The CHEMICAL BROTHERS TICKET PAQ

April 03, 2019

Компанія QIEVDANCE відкрила продаж тікет-паків OSTROV Festival + The CHEMICAL BROTHERS

 

15-17 червня за насиченістю напевно стане для любителів електронної музики головним уїк-ендом цього літа. Розпочнеться все з The Chemical Brothers, котрі заполонять своїм потужним аудіо-візуальним шоу простір МВЦ на лівому березі, потім вечір можна продовжити на Трухановому острові посеред Дніпра, де протягом вихідних звучатиме трендова електроніка на фестивалі Ostrov. Цьогоріч на Ostrov festival лунатимуть гучні імена європейської денс-сцени, актуальні і талановиті музиканти: Amelie Lens, Farrago, Joyhauser, Henrik Shwarz, KiNK, Worakls, Jeremy Underground, Woo York, Sonja Moonear, Nølah, J.Manuel, FJAAK, Roman Flugel & more...

 

Меломани й любителі потанцювати вже зараз вирішують задачу, як все встигнути, і за один вечір максимально насолодитися ритмами від легендарних манчестерців й потанцювати під рафіновані біти хедлайнерів Острову.

 

Компанія qievdance, яка виступає організатором цих двох івентів, придумала дійсно слушну пропозицію для особливих цінителів гарної музики і танців.

 

Тікет-пак The Chemical Brothers + OSTROV включає в себе абонементи на обидва івенти, плюс пріоритетний вхід, що дозволить пройти на майданчики поза основної черги, а також трансфер з однієї локації на іншу. Пропозиція, цінність якої очевидна.

 

 

Всього буде доступно два види тікет-паків:

- CHEMICAL + OSTROV FAN PACK (TCB Silver Fan + Ostrov General + Priority + Transfer) - 1599 грн (2299 грн)

- CHEMICAL + OSTROV VIP PACK (TCB VIP + OSTROV BACKSTAGE + Priority + Transfer) - 2999 грн (3599 грн)

 

Економія та зручність для тих, хто планує відвідати обидва івенти, очевидні. При ціні, наприклад, Silver fan в МВЦ 999 грн і абонемента на Ostrov 1199 грн покупцеві не доведеться платити додатково за пріоритетний вхід 150 грн. Також від МВЦ буде забезпечено зручний трансфер до Острова.

 

Кількість тікет-паків буде обмежено.

 

Тікет-пак надає право входу на обидва івенти одному відвідувачу і не передбачає передачу третім особам.

 

Вже з сьогоднішнього дня тікет-паки можна придбати на сторінках подій на квиткових платформах, а також на сторінках подій Ostrov Festival 2019 та The Chemical Brothers.