Paavo з Above & Beyond розповів про боротьбу з коронавірусом

May 16, 2020

В березні один з учасників Above & Beyond Пааво Сиамакі повідомив, що йому поставили діагноз COVID-19. Сьогодні, майже через два місяці, натхненник трансу та прогресив хаусу, який своєю музикою доторкнувся до сердець всього світу, розповів про боротьбу з хворобою.

 


У інтерв’ю з Billboard, Paavo називає свій досвід хвороби коронавірусом «просто жахливим» і морально, і фізично.

 


 «Я знаю багатьох людей, які хворіють на COVID-19, і багатьом з них доводиться проходити це саможутки» - сказав він. «Одна справа мати когось, хто скаже, що все буде добре, але коли ти наодинці, у ізоляції, маєш з цим справу – це справді був виклик. Я був морально виснажений від трьох тижнів боротьби з хворобою, але врешті-решт я вийшов з цього, і я почуваюся справді щасливчиком, що це не було ще гірше, ніж було».

 


Більшість часу лікування та карантину Paavo провів у його будинку у Фінляднії, який описав як «ідеальне місце для одужання». Хоча він зазначає, що «насправді не існує ніяких реальних ліків» від COVID-19, він також коментує що важливе місце у його одужанні зайняли йога та медитація. «Частина медитації та йоги - це усвідомлення організмом та й усвідомлення загалом, що це біль. Почуватися нормально  з цим – було частиною практики».


Читай повністю інтерв’ю Paavo’s для  Billboard тут.

 

За збігом обставин, у Above & Beyond щойно вийшла версія альбому Flow State для медитацій.