Spotify в Україні?

December 06, 2019

Справжні меломани та прихильники якісного звуку точно знайомі зі Spotify.

 

Це інтернет-сервіс, який дозволяє легально та безкоштовно прослуховувати більш ніж 50 мільйонів музичних треків, аудіо-книг та підкастів, без скачування їх на пристрій. Сервіс доступний для всіх пристроїв у вигляді веб-сайту. Більше користувачі обожнюють його за відмінну систему рекомендацій, яка дозволяє знаходити нові треки на основі попередніх музичних фаворитів.

 

Втім, сервіс, поширений в Америці та багатьох країнах Європи, поки що недоступний на території України. Хоча деякі користувачі вміло оминають це за допомогою VPN.

 

Проте, в березні цього року в мережі з'явилася інформація, що Spotify буде доступний в Україні, Росії та ще низці країн СНД. В той час, як російських меломанів вже потішили офіціальним підтвердженням, питання з Україною залишається незакритим.

 

Коли Spotify з'явиться в Україні?

 

На це питання в берлінському офісі Spotify відповіли, що найближчим часом не планують виходити на український ринок і обов’язково повідомлять, якщо приймуть це рішення.

 

Чому ми не втрачаємо надію?

 

Розробники запевнили, що скоро сервіс розширить перелік доступних країн і порадили слідкувати за оновленнями. Також з березня цього року в додатку почала поступово з’являтися російська мова, що продовжує вслеляти надію в потенційних користувачів.

 

Можливо, в Україні Spotify з’явиться паралельно з Росією, орієнтовно 25 грудня, а можливо, нам доведеться ще почекати. Але в будь-якому випадку, достовірної інформації поки що немає, тому чекаємо і слідкуємо за оновленнями. Ви дізнаєтесь про все першими!