Portraits #6: Stephan Bodzin
22.02.2019 | CHI by Decadence House
Про подію
Portraits with Stephan Bodzin (LIVE) - Fideles in CHI
Автор безлічі забійних синглів для танцполів та автор офіційних реміксів на зірок першої величини: Depeche Mode, The Knife, Booka Shade. Давній соратник Олівера Хантеманна і Марка Ромбоя. Нарешті, топ-артист світової техно сцени. Вперше в клубі CHI виступить Стефан Бодзін! Лайв-шоу, на якому ви своїми очима побачите, як народжується техно.
event show
Line-up
image
Stephan Bodzin
image
Fideles
image
Stephan Bodzin
"Музика - не жарт для мене. Якщо я сідаю за роботу над новим треком, це означає, що повинен передати в звуці щось, що виходить з глибини моєї душі". Його мелодії - щось з ряду геть для світу мінімал-техно. У сухому аскетичному світі «музики машин» Стефан Бодзін ухитряється знаходити ті гармонії і поєднання нот, що розкривають в слухачі всю палітру емоцій - смуток, щастя, мрійливу тугу і радість поточного моменту.
image
Fideles
Дуэт Fideles, який складається з Daniele Aprile & Mario Roberti був заснований у 2010 році. За час своєї кар'єри вони змогли привернути увагу багатьох відомих артистів світу електронної музики, а також встигли випустити свої треки на таких лейблах як Bedrock, Poker Flat, Stil vor Talent, Afterlife, Innervisions та Exit Strategy. Окрім випуску музики, вони також відзначились серією вдалих виступів в таких клубах як Printworks (Лондон), Amnesia (Ибица), Rex Club (Париж), Watergate (Берлин) и Fabric (Лондон),
Попереднi подiї