NECHTO 15.05
15.05.2021 | Курені
Про подію
Welcome to NECHTO. Again.
Те, що не має форми, а має тільки облік. Живий механізм, в якому замість деталей тільки рідина, що його живить. Рідина, яка приймає будь-яку форму. Будь-яку, на яку здатна ваша уява. Поєднання геометрії світла, звуку, людей і місця. NECHTO — це власна інтерпретація побаченого і почутого. Цього разу відчути NECHTO можна буде по-іншому завдяки міжнародній студії СЕТАП, яка візьме на себе поєднання світлового дизайну з технологічним мистецтвом. Загальна кількість квитків буде обмеженною. Уважно слідкуйте за додаванням нових партій.
event show
Line-up
image
Bejenec
image
Daria Kolosova
image
Nastia
image
Poly Chain
image
Rikhter
image
Splinter UA
image
S.A. Tweeman
image
Symonenko
image
Stef Mendesidis
image
Voin Oruwu
image
Vladislav Deniraw
image
#BSKD
image
Bejenec
Данило Сєнічкін, він же Bejenec - один з найбільш інтригуючих талантів на українській сцені електронної музики. Bejenec є резидентом харківської «Kultura Zvuka», а також резидентом «System 108», де він випустив свій дебютний EP. Нещодавно артист також запустив власний лейбл «& the refugees». ⠀ Сьогодні Bejenec продовжує підкорювати музичний простір та невтомно утверджується як унікальний артист, який грає лише лайви та ніколи не повторює свої сети.
image
Daria Kolosova
Daria Kolosova — київська техно діджейка, учасниця лейблу NECHTO, засновниця промо-групи Materia, резидентка формації System 108, що створює івенти, та викладачка школи діджєїнгу у Києві. ⠀ Вона встигла підкорити техно-сцену не лише в Україні, а й за її межами. Грала в таких місцях, як берлінські Funkhaus та Tresor, парижський Rex, лондонський Fabric, фестиваль Neopop, Signal, Strichka. Її називають не інакше як один з проривів в електронній музиці. Daria Kolosova експериментує з музикою — від грубого ейсід-техно, електро та брейкбіта до детройтського хауса
image
Nastia
Nastia — українська діджейка і засновниця музичного лейблу NECHTO. Завдяки своїй активній участі на сцені електронної музики, Настя успішно створила спільноту унікальних талантів, які цілком віддані музиці. Настя в своїй діяльності керується інноваціями та шукає свіжий погляд на електронну музику в усіх її проявах. Завдяки NECHTO, вона відкриває локальні та міжнародні таланти, поступаючись місцем новим іменам та створюючи незабутні враження для своєї аудиторії.
image
Poly Chain
Проект Саші Закревської - композитора, ді-джея, куратора та графічного дизайнера. ЇЇ місія, яку вона транслюю у тому числі у альбомах Music For Candy Shops та Currency (лейбл Mondoj), спрямована на те, щоб дати елетронній сцені подих свіжого повітря.
image
Rikhter
Молодий продюсер та діджей, що доволі гучно заявив про себе випустивши дебютний реліз на іменитому лейблі HATE music.
image
Splinter UA
Тимур Самарський, він же Splinter (UA) - український лайв артист та продюсер. Тимур має дуже тісні стосунки з техно, цінує імпровізаційний аспект лайв виступів, тому що він відчуває публіку в режимі реального часу. Його звук можна охарактеризувати як модульне техно з елементами ембієнту. Засновник лейблу Corridor Audio та резидент лейблу Nechto Records/ «У мене дуже ніжні стосунки з техно, ми знайомі більше 10 років, і це досі не змінилося. Мені подобається імпровізаційний аспект живих виступів, оскільки ви можете відчути і побачити бажання глядачів у режимі реального часу. Не відступаючи від свого смаку, складати матеріал можна тут і зараз".
image
S.A. Tweeman
Український діджей, який вже більш як 10 років успішно запалює Київ. Позаду 6 років роботи над L8 Park, а у стінах Closer вже третій рік проходять його вечірки — Parental Advisory.
image
Symonenko
Після багатьох років гри у панк, інді та рок, він перейшов у техно, яке сьогодні є його найбільшим натхненням. За останній рік Віталій Симоненко зарекомендував себе як артист, який має справді унікальне звучання. Приєднавшись до формації NECHTO, продюсер випустив вражаюче EP та грав на численних вечірках. Досліджуючи музику в усіх її проявах, артист створює гіпнотичні аудіо повісті та дарує захоплюючі враження для своєї публіки. Виступи Symonenko наповнені мелодійністю та танцювальними ритмами
image
Stef Mendesidis
Грецький ді-джей та продюсер — Стеф Мендесидіс у своїй творчості заглиблюється в аналогову сутність звуку. Граючи на 4 деках і використовуючи різні барабанні лупи власного виробництва, Стеф створює техно в реальному часі та завжди залишає простір для імпровізації. Може грати до 10 годин поспіль і при цьому зберігати максимальний інтерес слухача. Під час продюсування артист записує музику за одну спробу, таким чином залишаючись вірним концепції лайв техно. Його музика вийшла на таких знакових лейблах, як Klockworks, Projekts та лейбл Насті NECHTO.
image
Voin Oruwu
Проект київського продюсера, музиканта та діджея Дмитра Авксентьєва, також відомого як Koloah. Технології, наука та мистецтво – все те, що поєднується в Voin Oruwu. У своїх роботах він поєднує сучасні технології, науку та мистецтво. Змішує важкий ритм і футуристичний звук в єдиний живий акт. Учасник Next Sound, Strichka та Brave Factory Festival від Closer, Boiler Room (Москва) та CXEMA in Tresor (Берлін).
image
Vladislav Deniraw
Талановитий український продюсер та діджей уже встиг відіграти діджей сет в рамках проекту NASTIA для Beatport, та успішно зарекомендував себе на арені української електронної сцени.
image
#BSKD
#BSKD — український діджей і продюсер електронної музики, який використовує свій життєвий досвід як джерело для створення музики. Со-організатор та резидент серії локальних техно-вечірок "LOZH". Музику випускає на лейблах Luminar Records, Space Shuttle Records та вініл онлі лейблі Lost Episodes.