NECHTO 15.05
15.05.2021 | TBA
Про подію
Welcome to NECHTO. Again.
Те, що не має форми, а має тільки облік. Живий механізм, в якому замість деталей тільки рідина, що його живить. Рідина, яка приймає будь-яку форму. Будь-яку, на яку здатна ваша уява. Поєднання геометрії світла, звуку, людей і місця. NECHTO — це власна інтерпретація побаченого і почутого. Цього разу відчути NECHTO можна буде по-іншому завдяки міжнародній студії СЕТАП, яка візьме на себе поєднання світлового дизайну з технологічним мистецтвом. Загальна кількість квитків буде обмеженною. Уважно слідкуйте за додаванням нових партій.
event show
Line-up
image
Bejenec
image
Daria Kolosova
image
Nastia
image
Poly Chain
image
Rikhter
image
Splinter UA
image
S.A. Tweeman
image
Symonenko
image
Stef Mendesidis
image
Voin Oruwu
image
Vladislav Deniraw
image
#BSKD
image
Bejenec
Український ді-джей, резидент "культури звуку" та System108.
image
Daria Kolosova
Daria Kolosova - український діджей, який встиг зарекомендувати себе на різних техно-майданчиках України і за її межами. Її називають не інакше як один з проривів в електронній музиці. Вона експериментує з музикою - від грубого ейсід-техно, електро та брейкбіта до детройтського хауса. Резидент промо-групи Materia.
image
Nastia
Вона українка і пишається цим. Найбільш гастролюючий ді-джей країни, народжена в невеликій родині в крихітному селі. Талановита дівчина без будь-якої музичної освіти - Nastia.
image
Poly Chain
Проект Саші Закревської - композитора, ді-джея, куратора та графічного дизайнера. ЇЇ місія, яку вона транслюю у тому числі у альбомах Music For Candy Shops та Currency (лейбл Mondoj), спрямована на те, щоб дати елетронній сцені подих свіжого повітря.
image
Rikhter
Молодий продюсер та діджей, що доволі гучно заявив про себе випустивши дебютний реліз на іменитому лейблі HATE music.
image
Splinter UA
«У мене дуже ніжні стосунки з техно, ми знайомі більше 10 років, і це досі не змінилося ... Мені подобається імпровізаційний аспект живих виступів, оскільки ви можете відчути і побачити бажання глядачів у режимі реального часу. Не відступаючи від свого смаку, складати матеріал можна тут і зараз".
image
S.A. Tweeman
Український діджей, який вже більш як 10 років успішно запалює Київ. Позаду 6 років роботи над L8 Park, а у стінах Closer вже третій рік проходять його вечірки — Parental Advisory.
image
Symonenko
Після багатьох років гри у панк, інді та рок, Віталій Симоненко перейшов у техно, яке сьогодні є його найбільшим натхненням.
image
Stef Mendesidis
Грецький ді-джей та продюсер, який зараз базується в Росії, добре відомий своїми тривалими заключними сетами. Стеф може грати до 10 годин поспіль і при цьому зберігати максимальний інтерес слухача.
image
Voin Oruwu
Проект Дмитра Авксентьєва, також відомого як Koloah. Технології, наука та мистецтво - все те, що поєднуеться в Voin Oruwu. Учасник Next Sound, Strichka та Brave Factory Festival від Closer, Boiler Room (Москва) та CXEMA in Tresor (Берлін).
image
Vladislav Deniraw
Талановитий український продюсер та діджей уже встиг відіграти діджей сет в рамках проекту NASTIA для Beatport, та успішно зарекомендував себе на арені української електронної сцени.
image
#BSKD
#BSKD aka Suicide In Paradise - ді-джей та продюсер з України, со-організатор та резидент серіїї локальних техно-вечірок "LOZH". Музику випускає на лейблах Luminar Records, Space Shuttle Records та вініл онлі лейблі Lost Episodes.