Westland Festival 2019
31.05.2019 | Арена Львів
Про подію
Westland Festival повертається
Одного разу цьому місту передбачили загадкове майбутнє. Карти долі навіщували єдину ніч у році, яка стане символом безмежної музичної історії. Коли магія музики сповнить енергією, подарує свободу та шалений драйв життя. Ніч, коли таємниче місто оживе та перетвориться на маштабний фестиваль електронної музики - Westland. Відкрий своє серце назустріч нової історії Westland.
Line-up
image
Pendulum (DJ Set)
image
W&W
image
Cosmic Gate
image
Pendulum (DJ Set)
Ті, що здійснили справжній музичний переворот у світовій музичній індустрії. Найвидатніші, з точки зору унікальності саунду, могутні та величні - Pendulum. Вважається однією з найбільш прогресивних та найуспішнішіх Drum & Bass колективів. Група підкорила всі найбільші фестивалі світу своїм особливим та потужним звучанням, а також неперевершеними виступами на сцені.
image
W&W
Дует W&W давно входять в ранг світових знаменитостей. Нідерландський електронний тандем не припиняє дивувати давніх фанів і залучати нових. Кожен їх трек - це суперхіт! Музика W&W підкорила не один танцопол світу, вони точно запалять публіку своїми вибуховими басами і унікальними ритмами. Завдяки цьому, дуже характерному і легко впізнаваний звуку, вони так швидко і виявилися в числі топових і вкрай затребуваних продюсерів.
image
Cosmic Gate
Їх музика є справжніми воротами у всесвіт транс музики, а кожен виступ - це подорож, яке можна описати назвами їх треків і альбомів. "Космічний" дует світової транс-сцени - Cosmic Gate! 10 альбомів, більше 30 синглів, сотні реміксів, тисячі фанатів, присутність в Top 100 DJ Mag протягом 10 років і безліч виступів по всьому світу, в тому числі на найбільших музичних фестивалях. Все це - проект Cosmic Gate.