Westland Festival 2019
31.05.2019 | Арена Львів
Про подію
Westland Festival повертається
Одного разу цьому місту передбачили загадкове майбутнє. Карти долі навіщували єдину ніч у році, яка стане символом безмежної музичної історії. Коли магія музики сповнить енергією, подарує свободу та шалений драйв життя. Ніч, коли таємниче місто оживе та перетвориться на маштабний фестиваль електронної музики - Westland. Відкрий своє серце назустріч нової історії Westland.
Line-up
image
Sub Focus
image
W&W
image
Cosmic Gate
image
Sub Focus
Nick Douwma, більш відомий нам як Sub Focus, давно увійшов до списку кращих drum & bass діджеїв планети. Почавши музичну кар'єру в 2003 році, він швидко зарекомендував себе як талановитий музикант. Зараз жоден великий фестиваль планети неможливо уявити без його участі. Він вже став справжньою легендою світового drum’n’bass
image
W&W
Дует W&W давно входять в ранг світових знаменитостей. Нідерландський електронний тандем не припиняє дивувати давніх фанів і залучати нових. Кожен їх трек - це суперхіт! Музика W&W підкорила не один танцопол світу, вони точно запалять публіку своїми вибуховими басами і унікальними ритмами. Завдяки цьому, дуже характерному і легко впізнаваний звуку, вони так швидко і виявилися в числі топових і вкрай затребуваних продюсерів.
image
Cosmic Gate
Їх музика є справжніми воротами у всесвіт транс музики, а кожен виступ - це подорож, яке можна описати назвами їх треків і альбомів. "Космічний" дует світової транс-сцени - Cosmic Gate! 10 альбомів, більше 30 синглів, сотні реміксів, тисячі фанатів, присутність в Top 100 DJ Mag протягом 10 років і безліч виступів по всьому світу, в тому числі на найбільших музичних фестивалях. Все це - проект Cosmic Gate.