Три хедлайнера фестивалю Westland 2019

March 05, 2019

Всі карти відкриті:)  Westland 2019 зібрав справді іменитих хедлайнерів.

 

Дует W&W давно входять в ранг світових знаменитостей. Нідерландський електронний тандем не припиняє дивувати давніх фанів і залучати нових. Кожен їх трек - це суперхіт! Музика W&W підкорила не один танцопол світу, вони точно запалять публіку своїми вибуховими басами і унікальними ритмами. Завдяки цьому, дуже характерному і легко впізнаваному звуку, вони так швидко і виявилися в числі топових і вкрай затребуваних продюсерів.  Сьогодні в арсеналі W&W значаться спільні роботи практично з усіма відомими артистами європейських танцполів, а характерне звучання дуету, в якому втілений симбіоз трансу, електро і прогресив-хауса, робить хлопців повсюдно впізнаваними.  Ви будете шаленіти від драйву і неприборканої енергії W&W на арені Львів.

 

Ті, що здійснили справжній музичний переворот у світовій музичній індустрії. Найвидатніші, з точки зору унікальності саунду, могутні та величні - PENDULUM. Вважається однією з найбільш прогресивних та найуспішнішіх Drum & Bass колективів. Група підкорила всі найбільші фестивалі світу своїм особливим та потужним звучанням, а також неперевершеними виступами на сцені. Вони не бояться експерементувати зі стилями, и часто змішують Drum'n'Bass з іншімі жанрами. Їх звучання змінювалося, і з'являлися абсолютно несподівані елементи, з яких і створюється фірмовий стиль Pendulum. Який незабаром ви відчуєте у Львові під їх спеціальний dj -set.

 

Їх музика є справжніми воротами у всесвіт транс музики, а кожен виступ - це подорож, яке можна описати назвами їх треків і альбомів. "Космічний" дует світової транс-сцени - COSMIC GATE!  10 альбомів, більше 30 синглів, сотні реміксів, тисячі фанатів, присутність в Top 100 DJ Mag протягом 10 років і безліч виступів по всьому світу, в тому числі на найбільших музичних фестивалях. Все це - проект Cosmic Gate. В цьому році дует відзначає 20 років музичної діяльності, їх дати світового туру вже розписані на півроку вперед. Тому це справді крута новина побачити їх у лайнапі фестивалю. За ці 20 років дует показав на скільки різноманітною може бути транс музика, від м'якого вокального трансу, до жорсткого прогрессива. До Львова Cosmic Gate зібрав усіма улюблені старі треки і спекотні новинки в одному сеті.   

 

Це буде неймовірно! 31 травня - Арена Львів Відкрий своє серце назустріч нової історії Westland!

Івент
event
31 May
Арена Львів
Westland Festival 2019