ZOUND Festival 2019
05.07.2019 - 07.07.2019 | Аеродром "Широке"
Про подію
ZOUND Festival
Запоріжжя, готуйся! 5-7 липня, аеродром "Широке" приймає фестиваль електронної музики - ZOUND Festival! Уперше на півдні України відбудеться настільки масштабне дійство, котре певно збере в одному місці меломанів і любителів потанцювати не тільки із Запоріжжя, а й з усіх довколиншіх регіонів. Два дні, дві ночі, дві сцени, й найбільші артисти світової електронної сцени - ZOUND Festival обіцяє стати найгучнішою подією, що просто підірве південну спекотну запорізьку ніч. Фестиваль проходитиме на території аеродрому Широке, на трасі Запоріжжя-Дніпро, в 18 км від центру Запоріжжя і в 67 км від сусіднього Дніпра. Вдале розташування далеко від населених пунктів дозволить максимально насолодитися потужним звуком і світловим шоу. З обох міст до фестивального майданчика буде організовано трансфер. Організатором ZOUND Festival виступає компанія qievdance, відома своїми гучними івентами (Westland (2019), Ostrov Festival (починаючи з 2013р)), також привозами в Україну таких світових зірок, як Avicii, Tiesto, Fatboy Slim, David Guetta, The Chemical Brothers.
Line-up
image
ATB
image
Sander van Doorn
image
Oliver Huntemann
image
Booka Shade
image
Omnia
image
ATB
Андре́ Таннебе́ргер, відоміший як ATB — німецький музикант і продюсер електронної музики, діджей, автор пісень, в першу чергу відомий своєю роботою «9 PM». На рахунку Андре 8 студійних альбомів і п'ять компіляцій з серії «The DJ In the mix»
image
Sander van Doorn
Sander van Doorn - одне з найбільш гучних імен сучасної клубної музики, діджей, музика якого завжди актуальна. Головний козир Сандера ван Дорна - унікальний стиль власних композицій, який являє собою досконалу суміш елементів трансу, техно та progressive. Прихильники кожного з цих напрямків знаходять в його треках щось своє, і завдяки цьому кожна нова робота Сандера миттєво отримує підтримку серед багатьох відомих діджеїв світу.
image
Oliver Huntemann
Мабуть, найвідоміший представник німецького техно. Автор реміксів на Chemical Brothers, Depeche Mode, Underworld та багатьох інших.
image
Booka Shade
Booka Shade - німецька електронна група, створена в 1995 році у Франкфурті, записується на лейблі Get Physical Music. Записавши такі шедеври як Body Language, вони відразу перетворилися на провідних артистів техно-сцени. Booka Shade конструюють техно для інтелектуалів: під час їх виступів структура ритму змінюється прямо на очах у слухачів, а хитромудрість їх симфоній зачаровує. Не дивно, що після закінчення їх концерту глядачам здається, що вони побували у повноцінній подорожі по світу сучасних музичних технологій.
image
Omnia
Найвідоміший український електронний артист, котрий досяг неймовірних успіхів на світовій сцені. Двічі був ді-джеем №1 в Україні, а також двічі потрапляв у список 100 найкращих артистів світу.