NECHTO X SILA SVETA 2.10

September 17, 2021

Nastia та qievdance знову об’єднуються, щоб провести масштабну вечірку 2 жовтня 2021 року. Вечірки NECHTO мають унікальну концепцію та стали значним культурним феноменом для меломанів з України та за її межами.


Цього разу NECHTO об'єднала сили зі всесвітньо відомою компанією з інтерактивних медіа та концептуального дизайну Sila Sveta. Захоплюючись сценічними виступами для музичних артистів, компанія експериментує з новітніми технологіями та завжди відкрита для найскладніших творчих ідей. Sila Sveta, на чолі з командою спеціалістів у сфері цифрових технологій, створить унікальну візуальну програму, яка перетворить весь простір на майданчик високотехнологічного мистецтва.

 

За більш ніж рік музичний лейбл NECHTO Records перетворився на бренд, що об’єднує спільноту молодих артистів, відданих музиці. Український лейбл керується прогресивністю, технологіями та інноваціями. Шоукейс NECHTO пропонує одну з найвидовишніших музичних подій сучасності та знайомить публіку з місцевими та міжнародними талантами, поступаючись місцем новим іменам та свіжим поглядам на звук.


Приєднуйтесь до нашого Instagram та Facebook, та слідкуйте за останніми актуальними оновленнями. 

Івент
event
02 October
Secret Place
NECHTO x SILA SVETA 02.10