Ostrov Festival 2020 переноситься на наступний рік

April 14, 2020

У світлі всім відомих подій, що охопили нашу країну і весь світ, сьогодні нам треба багато чого переосмислити, переглянути наші погляди, принципи, і просто навчитися жити по-іншому.

 

У цій величезній кількості того, що відбувається навколо нас, невеликою, але дуже важливою частиною наших життів були і будуть концерти, вечірки та фестивалі. Але коли на кону стоїть життя та здоров'я - такі речі, вочевидь, відходять на задній план.

 

В цих умовах, нами було прийнято однозначне, але дуже важке рішення — відпустити фестиваль Ostrov до наступного року.

 

Нам дуже шкода, що ми не встигли показати вам і втілити в життя всі наші ідеї, плани та розробки. Нами була проведена велика робота, адже на підготовку до фестивалю йде майже рік і дуже складно все це зупиняти всього за кілька місяців до. Ми підписали більше 40 артистів, але не встигли розкрити цей чудовий лайн-ап і, на жаль, не зможемо зустрітися, як зустрічалися щоліта протягом багатьох років.

 

Але, все це ми робимо заради більшого, ніж просто фестиваль. Все це, щоб зробити нас усіх більш сильними і здоровими.

 

Відпускаючи Ostrov в 2021, він стане для нас ще ціннішим і ми скучимо за ним ще більше. Ми збережемо все те, що було зроблено в рамках підготовок в цьому році і, вочевидь, у нас буде час наповнити його ще більшою кількістю ідей.

 

Ми вдячні вам усім за багаторічну підтримку, лояльність і любов, і віримо, що за цей час ми лише примножимо ці почуття.

 

Хочемо сказати спасибі тим, хто ще на самому початку придбав квитки на фестиваль. Це ще один доказ нашої взаємної дружби.
Всі квитки залишаються активними та не потребують заміни. Ми будемо вдячні, якщо разом з ними ви прийдете на фестиваль у 2021 році, а вони стануть приємним вкладенням в наступний рік, який однозначно буде краще, ніж цей.

 

Бажаючі повернути свій квиток, напишіть будь ласка нам на пошту: info@qievdance.com 

Опція повернення квитків буде працювати до 6 червня 2020 року - початкової дати проведення фестивалю. 

Івент
event
11.06 - 12.06
Курені
Ostrov Festival 2021