Ostrov Festival 2021
11.06.2021 - 12.06.2021 | TBA
від 900 грн
Про подію
Ostrov Festival 2021 is coming!
Фестиваль Острів відбудеться у 2021 році! (як давно ми хотіли це сказати). Зовсім скоро ми почнемо демонструвати те, що так довго зберігали в секреті. Те, що з макетів та ескізів, договорів та обговорень скоро стане реальністю, за якою ми всі так скучили. За час вимушеної паузи ми багато чого переглянули та обміркували. Пропрацювали безліч деталей та зібрали їх знову. Ми подолали безліч перешкод, що виникали у нас на шляху і звернули їх на користь фестивалю. Сотні листів, десятки сторінок проектів і узгоджень. Щоб зібрати цей пазл і знов з'єднати його разом нам довелося змістити дату фестивалю на один тиждень раніше. Але результатами цього, стало розуміння того, що Острів відбудеться. І ми сподіваємося, що це стане прекрасною новиною для усіх вас. Для тих, хто чекав і сподівався. Для таких, як і ми самі)
event show
Line-up
image
Charlotte de Witte
image
Maceo Plex
image
Kobosil
image
Woo York
image
Fedele
image
Raxon
image
Zakat95
image
JOSS
image
S.A. Tweeman
image
Smailov
image
Charlotte de Witte
Бельгійський діджей і продюсер. Її перший EP вийшов в 2013 році і включав в себе 2 власні пісні і 3 ремікси. На початку 2015 року Шарлотта випустила другий EP Slaves / Alternate і оголосила, що буде організовувати вечірки KNTXT. Це були техно-вечірки в брюссельському клубі Fuse, де, серед іншого, грав Сем Паганіні. У 2017 році вона стала одним з найвідоміших бельгійських техно-діджеїв. У 2019 вона була найнята на шість місяців діджеєм на Британське радіо BBC 1.
image
Maceo Plex
Ерік Есторнель, більш відомий своїми сценарними іменами Масео Плекс, Маетрік і Маріель Іто, - кубинсько-американський ді-джей, музичний продюсер і переможець DJ Awards, піднятий в Далласі і Майамі.
image
Kobosil
Німецький діджей та продюсер лейблу відомого берлінського клубу Berghain - Ostgut Ton. Його сети - поєднання катарсичного EBM, нойзу та індастріалу. Поза основним напрямом творчості Max Kobosil просуває власний лейбл R - Label Group, на якому видає музику молодих продюсерів берлінської електронної сцени. На думку Resident Advisor цей діджей здатний перетворити смутний індастріал на техногімн
image
Woo York
Активні учасники європейського техно-руху, український дует Woo York випускають потужний, кислотний і в той же час витончений звук реалізований в унікальному перформансі який був визнаний Top 40 Live Acts за версією Resident Advisor. Естетика їх творчості балансує від авангарду до фундаментальних цінностей техно родом з Детройта та Берліна.
image
Fedele
Електронний продюсер з Італії. Його музика – це вільні хаус та техно, однак коріння та натхнення артиста лежить в стилях hip-hop, r’n’b, soul та nu-disco.
image
Raxon
Діджей з єгипетським корінням та двадцятирічним досвідом на сцені. У 2014 році продюсер переїхав до Барселони, яка завжди була його натхненням, та почав грати trance- та house-електроніку на лейблах Ellum, Diynamic, Kompakt та Cocoon.
image
Zakat95
Проект музиканта Максима Сикаленко, який комбінує в своїх творіннях ранній транс 90-х, ейсід та техно.
image
JOSS
Ідеолог і засновник лейблу ARTREFORM. Один з найдосвідченіших і продуктивних саунд-продюсерів української електронної сцени. «Мене надихає класичне Детройт-звучання, але в призмі актуального саунду», - говорить сам Joss.
image
S.A. Tweeman
Український діджей, який вже більш як 10 років успішно запалює Київ. Позаду 6 років роботи над L8 Park, а у стінах Closer вже третій рік проходять його вечірки — Parental Advisory.
image
Smailov
Обличчя сучасної української електронної сцени. Артист нової формації, справжній професіонал, якому під силу, здається будь-яке завдання, яка лежить в площині його інтересів. Smailov-діджей пройшов значний шлях, перш ніж знайшов своє впізнаване звучання: його сети завжди витончені, різнопланові, виткані з кращого, що дарує нам глобальна електронна сцена - від німецького дип-техно, через класичний американський хаус або породисте техно до новомодних вібрацій лондонського герідж.
Попереднi подiї