Ostrov Festival 2021
11.06.2021 - 12.06.2021 | Курені
Про подію
Ostrov Festival 2021 is coming!
Фестиваль Острів відбудеться у 2021 році! (як давно ми хотіли це сказати). Зовсім скоро ми почнемо демонструвати те, що так довго зберігали в секреті. Те, що з макетів та ескізів, договорів та обговорень скоро стане реальністю, за якою ми всі так скучили. За час вимушеної паузи ми багато чого переглянули та обміркували. Пропрацювали безліч деталей та зібрали їх знову. Ми подолали безліч перешкод, що виникали у нас на шляху і звернули їх на користь фестивалю. Сотні листів, десятки сторінок проектів і узгоджень. Щоб зібрати цей пазл і знов з'єднати його разом нам довелося змістити дату фестивалю на один тиждень раніше. Але результатами цього, стало розуміння того, що Острів відбудеться. І ми сподіваємося, що це стане прекрасною новиною для усіх вас. Для тих, хто чекав і сподівався. Для таких, як і ми самі)
event show
Line-up
image
Charlotte de Witte
image
Sven Väth
image
Kobosil
image
Fedele
image
Raxon
image
Woo York
image
Magda
image
Sonja Moonear
image
Orbe
image
Etapp Kyle
image
Daria Kolosova
image
Bejenec
image
Koloah
image
Nastia
image
Pahatam
image
Nikita Zabelin
image
Knigi
image
Splinter UA
image
Jana Woodstock
image
Smailov
image
Danilenko
image
Incorrect Waves
image
Zakat95
image
Poly Chain
image
Nastya Muravyova
image
JOSS
image
Symonenko
image
S.A. Tweeman
image
Mr. Baseley
image
Bjarki
image
Charlotte de Witte
Бельгійський діджей і продюсер. Її перший EP вийшов в 2013 році і включав в себе 2 власні пісні і 3 ремікси. На початку 2015 року Шарлотта випустила другий EP Slaves / Alternate і оголосила, що буде організовувати вечірки KNTXT. Це були техно-вечірки в брюссельському клубі Fuse, де, серед іншого, грав Сем Паганіні. У 2017 році вона стала одним з найвідоміших бельгійських техно-діджеїв. У 2019 вона була найнята на шість місяців діджеєм на Британське радіо BBC 1.
image
Sven Väth
Свен Фет «тато Свен» — німецький діджей і продюсер, власник лейблу Cocoon і однойменного клубу. Є однією з найпомітніших фігур на світовій техно-сцені. Йому 55 років, 38 з яких — це все, що пов'язано з музикою. Він створив власне ім'я, заснував кілька лейблів, створив власне букінг-агенство, став власником кількох клубів і провів безліч вечірок, які стали відомими на весь світ.
image
Kobosil
Німецький діджей та продюсер лейблу відомого берлінського клубу Berghain - Ostgut Ton. Його сети - поєднання катарсичного EBM, нойзу та індастріалу. Поза основним напрямом творчості Max Kobosil просуває власний лейбл R - Label Group, на якому видає музику молодих продюсерів берлінської електронної сцени. На думку Resident Advisor цей діджей здатний перетворити смутний індастріал на техногімн
image
Fedele
Електронний продюсер з Італії. Його музика – це вільні хаус та техно, однак коріння та натхнення артиста лежить в стилях hip-hop, r’n’b, soul та nu-disco.
image
Raxon
Діджей з єгипетським корінням та двадцятирічним досвідом на сцені. У 2014 році продюсер переїхав до Барселони, яка завжди була його натхненням, та почав грати trance- та house-електроніку на лейблах Ellum, Diynamic, Kompakt та Cocoon.
image
Woo York
Активні учасники європейського техно-руху, український дует Woo York випускають потужний, кислотний і в той же час витончений звук реалізований в унікальному перформансі який був визнаний Top 40 Live Acts за версією Resident Advisor. Естетика їх творчості балансує від авангарду до фундаментальних цінностей техно родом з Детройта та Берліна.
image
Magda
Magda є однією з найбільш затребуваних дівчат-діджеїв на планеті, проводячи кожні вихідні в гастролях на різних континентах. Останнім часом її участь в житті і роботі знаменитого лейблу M_nus зросла в геометричній прогресії. За спиною майже десять років гастролей пліч-о-пліч з легендарним ідеологом техно руху Richie Hawtin і тепер преса нерідко характеризує Magda як "жіноче обличчя техно-музики". Те, що вона робить під час своїх сетів ніяк не вписується в поняття "dj Set", використання передових технологій і унікального підходу до творчості дозволяє їй буквально створювати музику наживо.
image
Sonja Moonear
Періодично випускаючи власні треки і ремікси на відомих міжнародних лейблах, таких як Karat і Perlon, вона віртуозно керує лейблом Ruta5 (всі аналогії з Червоною Рутою недоречні), організовує власні вечірки в Швейцарії і Kiss Me Festival. Ухиляючись від категоризації, всі її починання відображають величезну кількість ідей і креативності, спонукаючи постійно додавати в свій стиль "нові нотки" і пластинки.
image
Orbe
Іспанський продюсер та засновник лейблу Orbe Records зіграє на Ostrov лайв-сет. Музикант є великим прихильником пошуку нових концептів. Resident Advisor описав його реліз “Laser's worldwar” (2018), як «музику для найглибших годин танцполу, коли тіло ледве рухається, а розум далеко».
image
Etapp Kyle
Ді-джею і продюсеру Etapp Kyle (Сергій Кушнір) знадобився короткий час, щоб зробити гігантський стрибок від аудіофіла, що залишався вдома, до статусу героя на танцполах. Один з найпопулярніших українських діджеїв та продюсерів. Артист пройшов захоплюючий музичний шлях від рідного міста – Чернівці до Берліну, де є резидентом техно-клубу «Berghain». Його сміливо можна вважати одним з найвидатніших представників електронної музики з України. Etapp Kyle – це дивовижна суміш динамічного і дарк-техно, яка завдяки м'яким і теплим мелодіям у зв'язці з потужним грувом зливається в особливу атмосферу.
image
Daria Kolosova
Daria Kolosova — київська техно діджейка, учасниця лейблу NECHTO, засновниця промо-групи Materia, резидентка формації System 108, що створює івенти, та викладачка школи діджєїнгу у Києві. ⠀ Вона встигла підкорити техно-сцену не лише в Україні, а й за її межами. Грала в таких місцях, як берлінські Funkhaus та Tresor, парижський Rex, лондонський Fabric, фестиваль Neopop, Signal, Strichka. Її називають не інакше як один з проривів в електронній музиці. Daria Kolosova експериментує з музикою — від грубого ейсід-техно, електро та брейкбіта до детройтського хауса
image
Bejenec
Данило Сєнічкін, він же Bejenec - один з найбільш інтригуючих талантів на українській сцені електронної музики. Bejenec є резидентом харківської «Kultura Zvuka», а також резидентом «System 108», де він випустив свій дебютний EP. Нещодавно артист також запустив власний лейбл «& the refugees». ⠀ Сьогодні Bejenec продовжує підкорювати музичний простір та невтомно утверджується як унікальний артист, який грає лише лайви та ніколи не повторює свої сети.
image
Koloah
Koloah (Дмитро Авксентьєв) - один з найпомітніших українських музикантів, ді-джей і саунд-продюсер, також відомий під сценічним ім'ям Voin Oruwu. Koloah один з небагатьох артистів, продакшн якого високо котирується в перебірливий ком'юніті меломанів.
image
Nastia
Nastia — українська діджейка і засновниця музичного лейблу NECHTO. Завдяки своїй активній участі на сцені електронної музики, Настя успішно створила спільноту унікальних талантів, які цілком віддані музиці. Настя в своїй діяльності керується інноваціями та шукає свіжий погляд на електронну музику в усіх її проявах. Завдяки NECHTO, вона відкриває локальні та міжнародні таланти, поступаючись місцем новим іменам та створюючи незабутні враження для своєї аудиторії.
image
Pahatam
Євген Яременко - київський діджей, продюсер і колекціонер вініла. Співзасновник вечірки Groove Operator party.
image
Nikita Zabelin
TBA
image
Knigi
TBA
image
Splinter UA
Тимур Самарський, він же Splinter (UA) - український лайв артист та продюсер. Тимур має дуже тісні стосунки з техно, цінує імпровізаційний аспект лайв виступів, тому що він відчуває публіку в режимі реального часу. Його звук можна охарактеризувати як модульне техно з елементами ембієнту. Засновник лейблу Corridor Audio та резидент лейблу Nechto Records/ «У мене дуже ніжні стосунки з техно, ми знайомі більше 10 років, і це досі не змінилося. Мені подобається імпровізаційний аспект живих виступів, оскільки ви можете відчути і побачити бажання глядачів у режимі реального часу. Не відступаючи від свого смаку, складати матеріал можна тут і зараз".
image
Jana Woodstock
TBA
image
Smailov
Обличчя сучасної української електронної сцени. Артист нової формації, справжній професіонал, якому під силу, здається будь-яке завдання, яка лежить в площині його інтересів. Smailov-діджей пройшов значний шлях, перш ніж знайшов своє впізнаване звучання: його сети завжди витончені, різнопланові, виткані з кращого, що дарує нам глобальна електронна сцена - від німецького дип-техно, через класичний американський хаус або породисте техно до новомодних вібрацій лондонського герідж.
image
Danilenko
Danilenko — діджей і продюсер з досвідом у майже два десятиліття. Оволодівши майстерність у сфері аналогового техно з 2016 року, він випустив свої перші треки на італійських лейблах Evod Music та Delirio, іспанському Granulart Recordings, українських лейблах Corridor Audio та NECHTO. Артист виступав у всіх провідних майданчиках української сцени, а також грав у берлінському клубі Suicide Circus та KHIDI у Тбілісі. Його неповторна чарівність і стиль діджеїнгу не залишать байдужим навіть найвибагливішого шанувальника електронної музики.
image
Incorrect Waves
Ви можете виділити його унікальний стиль серед тисяч інших діджеїв. Резидент NECHTO Records, просякнутий київською атмосферою, транслює містичні мелодії прямо в голову. Ігор не обмежується стилями і пише і техно, і драм-н-бейс, і електроніку.
image
Zakat95
Проект музиканта Максима Сикаленко, який комбінує в своїх творіннях ранній транс 90-х, ейсід та техно.
image
Poly Chain
Проект Саші Закревської - композитора, ді-джея, куратора та графічного дизайнера. ЇЇ місія, яку вона транслюю у тому числі у альбомах Music For Candy Shops та Currency (лейбл Mondoj), спрямована на те, щоб дати елетронній сцені подих свіжого повітря.
image
Nastya Muravyova
Зростаюча, але вже доволі яскрава зірка київської андеграунд сцени. Балансуе між техно та брейкбітом. Агресивно, але доволі привабливо.
image
JOSS
Ідеолог і засновник лейблу ARTREFORM. Один з найдосвідченіших і продуктивних саунд-продюсерів української електронної сцени. «Мене надихає класичне Детройт-звучання, але в призмі актуального саунду», - говорить сам Joss.
image
Symonenko
Після багатьох років гри у панк, інді та рок, він перейшов у техно, яке сьогодні є його найбільшим натхненням. За останній рік Віталій Симоненко зарекомендував себе як артист, який має справді унікальне звучання. Приєднавшись до формації NECHTO, продюсер випустив вражаюче EP та грав на численних вечірках. Досліджуючи музику в усіх її проявах, артист створює гіпнотичні аудіо повісті та дарує захоплюючі враження для своєї публіки. Виступи Symonenko наповнені мелодійністю та танцювальними ритмами
image
S.A. Tweeman
Український діджей, який вже більш як 10 років успішно запалює Київ. Позаду 6 років роботи над L8 Park, а у стінах Closer вже третій рік проходять його вечірки — Parental Advisory.
image
Mr. Baseley
Любов до «сталевих коліс» зародилася у Джеймса 35 років тому, коли він бувпостійним діджеєм школи, грав соул і хіп-хоп 80-х. Джеймс пропонує різноманітний вибір якісної хаус-музики з відсиланням до минулого і майбутнього в кожній музичній подорожі. За його словами, «для мене найсолодше - це нагодувати танцпол і змусити людей рухатися енергією як нових, так і класичних треків андеграундного хаусу, підкидаючи при цьому кілька контрастних сюрпризів ».
image
Bjarki
Ісландський техно-артист, що експериментує з ембіентом та IDM. На розквіті кар’єри (2014) артист видавав свою музику на лейблі Ніни Кравіц Trip та згодом заснував власну формацію bbbbbb Records. У своїй музиці артист переосмислює проблеми сьогодення, до прикладу реліз “Happy Earthday” (2019) на лейблі !K7 він присвятив екології та викликам, що з нею пов’язані.
Попереднi подiї