Анонс: Boris Brejcha

April 16, 2019

Завершальна вечірка серії Portraits цього сезону повинна бути дійсно значущою.

 

Для такого приводу тандем команд qievdance і CHI підготував для вас спеціальний, істинно заповітний сюрприз.

 

В рамках серії вечірок Portaits, Київ відвідає один з найталановитіших, цікавих і актуальних німецьких техно-музикантів нового покоління.

Boris Brejcha - ім'я, що не потребує представлення, гарячий улюбленець української публіки подарує столиці свій довгоочікуваний сет!

 

Brejcha пізнаваний не тільки завдяки своїй фірмовій масці, але і завдяки своєму особливому власному стилю high-tech minimal. Це дійсно унікальний музикант, велике майбутнє якого вже стало справжнім. Він дуже активно гастролює по всьому світу, виступаючи не тільки з лайв, а й з діджей-сетами і незмінно збираючи тисячі шанувальників техно на свої виступи. Яскравий образ і неймовірна музика викликають інтерес всіх шанувальників цього напрямку, для яких Boris Brejcha - ковток свіжого повітря.

 

Щоб краще зрозуміти любов до музиканта численної танцюючою аудиторії досить просто подивитися відео з виступу. Наприклад його спеціальний сет в Château de Fontainebleau for Cercle, більше 22 мільйонів переглядів на ютубі.  

 

 

 Живий виступ Бориса Брейча, чий лик часто прихований маскою - це повне занурення в глибинні території техно і футуристичного хауса, яке не залишить байдужими шанувальників електронної музики.

 

 7 червня в клубі CHI, нас чекає по-справжньому атмосферна ніч на чолі з Boris Brejcha.

 

Перші Early Bird квитки тут. 

Тільки 100 квитків за 799 грн

Івент
event
07 June
CHI by Decadence House
Portraits #8: Boris Brejcha