Portraits: Decadance Birthday
16.11.2019 | CHI by Decadence House
Про подію
Portraits #9
Decadence House відзначає свій День народження першою вечіркою серії Portraits нового сезону. Одразу дві важливі події. Одразу два важливих артиста. В рамках серії вечірок Portraits від qievdance і CHI, на ряду з виступами в кращих клубах Німеччини, Італії та Іспанії, 16 листопада Worakls (Live) & Ilario Aliсante виступлять на честь дня народження Decadence House.
event show
Line-up
image
Ilario Alicante
image
Worakls
image
Ilario Alicante
Зірка італійської техно-сцени, резидент знаменитого лейблу «Cocoon» і одного з кращих клубів Ібіци «Amnesia», учасник всесвітньо відомих електронних фестивалів «Untold», «Awakenings», «OFFSónar».
image
Worakls
Треки, вірніше, твори Worakls швидко переходять в розряд класики жанру, адже цей вундеркінд з Франції в першу чергу є професійним композитором. Оскільки Кевін Родрігес, aka Worakls, виріс в родині музикантів, то надзвичайно рано почав вчитися грати на фортепіано - у віці 3 років. Після закінчення консерваторії він усвідомив, що електронна музика - це ідеальний спосіб надати своїм мелодіям ту незрівнянну магію і силу, які їм так підходять.
Попереднi подiї